درباره برنامه اردیبهشت

درباره برنامه اردیبهشت

 

برنامه “اردیبهشت” در سال ۸۹ پیرامون مسائل خانواده، زنان، اجتماع، و اقتصاد پایه ریزی شده است که در طول ایام هفته و به مدت ۱ ساعت، از شبکه چهار سیما پخش میشود.

در طول چند سال گذشته، گفتمان روزهای پنج شنبه به مبحث روانشناسی اختصاص داده شده است که با حضور مجریانی همچون خانم “گیتی خامنه” شروع شده و هم اکنون توسط “میلاد اسلام زاده“، ادامه دارد و دکتر “ابراهیم میثاق” کارشناسی مباحث را بر عهده داشته اند.

از ویژگیهای بارز این برنامه، نوگرایی و طرح مسائلی بوده است که تا کنون به این صورت کاربردی و شفاف مطرح و بررسی نشده اند. موضوعاتی همچون روانشناسی خانواده ها، تربیت فرزندان، جوانان و ارتباط، سالمندان و … که همگی به صورت سلسله وار و در چند جلسه، مطرح شده و به طور کامل به توضیح و تشریح پرداخته میشوند تا مخاطبان با تمامی جنبه های آن مبحث، آشنا شده و بتوانند با راهکارهای عملی ارائه شده، استفاده کنند.

مدت زمان برنامه بین ۴۵ دقیقه الی ۱ ساعت میباشد که بعضی از مباحث در یک جلسه و بیشتر آنها در طی چند جلسه، بررسی و تحلیل میشوند.

فایلهای صوتی این برنامه در سایت “زندگی اینجاست” گردآوری شده اند و با درج توضیحاتی در رابطه با آن فایل، در سایت قرار گرفته اند. تا کنون بیش از ۸۰ فایل صوتی در آرشیو ذخیره شده اند که به زودی در سایت همراه با توضیحات آنها، قرار خواهند گرفت.

درباره جواد علیزاده

علاقه ام در زمینه روانشناسی و خصوصا خودشناسی سرانجام منجر به راه اندازی این سایت گردید تا همانطور که من از سخنان دکتر میثاق و رهنمود هایش استفاده کردم، دیگران نیز بهره مند گردند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Zendegi Injast