دعوت از دکتر میثاق

بعد از آخرین قسمت از برنامه “اردیبهشت” سال ۹۲ و در ادامه آن، مجموعه برنامه “زندگی روی پرده” که در ایام عید ۹۳ پخش شد، متاسفانه دکتر میثاق دیگر در شکبه چهار و هیچ برنامه دیگری حضور نداشتند.
طبق متنی که دکتر میثاق در وبلاگشون ذکر کردن، حضور نداشتنشون به این دلیل بوده که از ایشان دعوت به حضور در برنامه “اردیبهشت” نشده است.

به پیشنهاد خانم “نریمانی” که مطرح کردند در صورتی که علاقمندان به دکتر میثاق و حضور دوبارشون در برنامه های مختلف، با روابط عمومی شبکه چهار تماس گرفته و حجم این تماسها و درخواستها زیاد باشد، قطعا تاثیر خوبی خواهد داشت و میتوانیم امیدوار باشیم که بتوانیم دوباره شاهد حضورشون در برنامه های مختلف باشیم و از مطالب و سخنانشون استفاده کنیم.

از کسانی که این مطلب را میخوانند درخواست میکنیم که از روشهایی که در زیر ارئه شده است، در کنار سایر دوستان، درخواست خود را به گوش مسئولان برسانند.

شماره بخش اجتماعی شبکه چهار: ۲۶۲۱۵۳۵۴ (۰۲۱)
شماره پیامک: ۳۰۰۰۰۴۵

ارسال درخواست از طریق لینک شبکه چهار سیما

ارسال درخواست از طریق لینک سازمان صدا و سیما
در این صفحه، ابتدا از چهار گزینه بالای فرم، گزینه “درخواست” رو انتخاب کنید، سپس شبکه چهار و از لیست دسته بندیها، برنامه “اردی بهشت” را انتخاب کنید.

اگر شما هم در این موضوع پیشنهادی دارید، لطفا در بخش نظرات همین مطلب، اعلام کنید. باتشکر

درباره جواد علیزاده

علاقه ام در زمینه روانشناسی و خصوصا خودشناسی سرانجام منجر به راه اندازی این سایت گردید تا همانطور که من از سخنان دکتر میثاق و رهنمود هایش استفاده کردم، دیگران نیز بهره مند گردند.

۳ دیدگاه

 1. فروغ نریمانی

  سلام
  آقای علیزاده بسیاراز حسن توجه شمانسبت به اعلان دعوت آقای دکترممنونم .
  امسال درمراسم عزاداری آقااباعبدلله باخودم قرارگذاشتم هربارکه اثری ازموهبتهای آقای دکتربه دلیل راهنمایییهای ارزنده ایشان رادرزندگیم دیدم باگفتن ذکر السلام علیک یااباعبدلله وهدیه ثوابش به ایشان به قدر بضاعتم سپاسگزار ایشان باشم.
  راستی مشکل وبلاگ ماحل نشده به خودآقای دکتر اطلاع دادم وبه منشی هم گفتم اماانگار روزبه روزبدتر می شود.اگرکلام شمانافذتراست خدمتشون اعلان کنید.

  • جواد علیزاده

   سلام خانم نریمانی
   خواهش میکنم. من از شما ممنونم که این پیشنهاد رو مطرح کردین. امیدوارم که با این حرکتی که از سمت دوستداران آقای میثاق صورت میگیریده، اتفاقات خوبی بیوفته و باز هم ایشون رو هر چه زودتر ببینیم.

   بله. خیلی هم عالی. بدون شک این همه تاثیر مثبتی و خدمتی که شخص دکتر میثاق باعث و بانی اون بودن و در حق دیگران انجام دادن، خداوند در زندگی ایشون و خانواده محترمشون، مورد لطف و رحمتش قرار خواهد داد. امیدورام که راهشون همیشگی و ادامه دار باشه، با همراهی همه و در کنار دکتر میثاق.

   بهترین راه اینه که مدیر وبلاگ اول رو مشکل رو بررسی کنن و در صورتی که خیلی مشکل جدی هست، در بخش “پشتیبانی” مشکل رو اعلام کنن.

 2. سلام
  ازمخاطبین مشتاق استادبزرگوارمان میخواهم به محض دیدن این درخواست دست به کارشده وبااعلان درخواست خودنسبت به حضور مجدددکترابراهیم میثاق برنامه ریزان شبکه چهارسیمارابرای سال آینده ترغیب نموده تاازایشان دعوت نمایندکه بازشاهدحضورایشان دراردیبهشت باشیم به امیدتلاش عزیزان ورسیدن به مقصودتلاش کنید.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Zendegi Injast